fbpx

Blog

21.01.2021

Szansa na więcej specjalistów z Ukrainy! Oto czeka rynek pracy w 2021.

Z danych Eurostatu wynika, że Polska znalazła się na czele krajów Unii Europejskiej pod względem liczby wydanych pozwoleń na pobyt dla cudzoziemców. Jak pandemia wpłynęła na migracje zarobkową?

Czytaj więcej
23.12.2020

Prognozy dla polskiego rynku pracy na 2021 rok

Firmy przenoszą procesy zatrudnieniowe na outsourcing, a cudzoziemcy zamierzają zostać w Polsce na dłużej! Jakich trendów na polskim rynku pracy możemy się spodziewać w 2021?

Czytaj więcej
30.11.2020

Dlaczego w dobie pandemii polskie firmy coraz chętniej korzystają z outsourcingu pracowników zagranicznych?

Czytaj więcej
02.11.2020

Outsourcing VS praca tymczasowa. Czym się różnią i dlaczego outsourcing jest korzystniejszy?

Niewiele przedsiębiorców rozumieją zasadnicze różnice pomiędzy outsourcingiem a pracą tymczasową, a co za tym idzie, nie wiedzą, która forma współpracy jest dla nich korzystniejsza. Poniżej prezentujemy w skrócie czym się różni outsourcing od pracy tymczasowej, aby pomóc podjąć najbardziej opłacalną i bezpieczną decyzję biznesową.

Czytaj więcej
18.05.2020

Cenimy Wielkich, Wspieramy Małych

W PROFIT4YOU zatrudniamy setki cudzoziemców z Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Ale w swojej działalności koncentrujemy się nie tylko na biznesie. W myśl hasła, które przyświeca naszej działalności Wartością są ludzie,  wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują w ramach cyklicznej akcji charytatywnej Cenimy Wielkich,Wspieramy Małych.

Czytaj więcej
28.04.2020

Cudzoziemcy w Polsce cz. II – praca w Profit4You

Tym razem przyjrzymy się opinii na temat współpracy z naszą firmą oraz poznamy jak nasi pracownicy oceniają komunikację z koordynatorami i brygadzistami.

Czytaj więcej