fbpx

Blog

23.12.2020

Prognozy dla polskiego rynku pracy na 2021 rok

Firmy przenoszą procesy zatrudnieniowe na outsourcing, a cudzoziemcy zamierzają zostać w Polsce na dłużej! Jakich trendów na polskim rynku pracy możemy się spodziewać w 2021?

Czytaj więcej
30.11.2020

Dlaczego w dobie pandemii polskie firmy coraz chętniej korzystają z outsourcingu pracowników zagranicznych?

Czytaj więcej
02.11.2020

Outsourcing VS praca tymczasowa. Czym się różnią i dlaczego outsourcing jest korzystniejszy?

Niewiele przedsiębiorców rozumieją zasadnicze różnice pomiędzy outsourcingiem a pracą tymczasową, a co za tym idzie, nie wiedzą, która forma współpracy jest dla nich korzystniejsza. Poniżej prezentujemy w skrócie czym się różni outsourcing od pracy tymczasowej, aby pomóc podjąć najbardziej opłacalną i bezpieczną decyzję biznesową.

Czytaj więcej
18.05.2020

Cenimy Wielkich, Wspieramy Małych

W PROFIT4YOU zatrudniamy setki cudzoziemców z Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Ale w swojej działalności koncentrujemy się nie tylko na biznesie. W myśl hasła, które przyświeca naszej działalności Wartością są ludzie,  wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują w ramach cyklicznej akcji charytatywnej Cenimy Wielkich,Wspieramy Małych.

Czytaj więcej
28.04.2020

Cudzoziemcy w Polsce cz. II – praca w Profit4You

Tym razem przyjrzymy się opinii na temat współpracy z naszą firmą oraz poznamy jak nasi pracownicy oceniają komunikację z koordynatorami i brygadzistami.

Czytaj więcej
07.04.2020

Cudzoziemcy w Polsce – oczekiwania i perspektywy

Na początku roku poprosiliśmy pracowników PROFIT4YOU o wypełnienie obszernej ankiety dotyczącej życia i pracy w Polsce. Zapytaliśmy między innymi o oczekiwania, plany na przyszłość, refleksje i doświadczenia.

Czytaj więcej