fbpx

Zbliża się finał akcji charytatywnej! | Profit4You

Finał akcji charytatywnej już w środę 26.05! A u nas w biurze gorąco :)

24.05.2021

W naszym biurze już gorąco! Już za 3 dni odbędzie się finał akcji „Cenimy Wielkich – Wspieramy Małych”. Coraz więcej gości przychodzi do nas żeby przynieść materiały do nauki dla dzieci ze Szkoły Sztuk Pięknych w Słowiańsku. Serdecznie dziękujemy każdemu i cieszymy się niezmiernie że możemy razem polepszać nasz świat!

Początkami nasza charytatywna tradycja sięga 2017 roku, kiedy firma PROFIT4YOU rozpoczęła swoją działalność. Wtedy udało się nam zebrać środki, prezenty i niezbędne dla nauki dzieci rzeczy i przekazać dary do Zinkowskiego Domu Dziecka na Ukrainie.

Rok później granice Polski otworzyły się dla pracowników z Dalekiego Wschodu – rozpoczęli swoją pracę w PROFIT4YOU obywatele Uzbekistanu, Kazachstanu i innych wschodnich państw. To z kolei rozszerzyło granice dla naszej pomocy! Organizowaliśmy zbiórkę dla dzieci z Oddziału Onkohematogii Państwowego Instytutu Hematologii i Transfuzji Krwi w Taszkencie (Uzbekistan). Na zebrane środki udało się zakupić sprzęt dla Szpitala i kupić prezenty dzieciom.

               Rok 2020 i nagła pandemia zamknęły granice państw, sytuację międzynarodową pogorszyła sytuacja na Białorusi. Wiele rodzin musiało uciekać ze swoich krajów, część z nich znalazła swoje miejsce w Polsce. Stąd wziął się pomysł pomóc rodzinom które okazały się w trudnej sytuacji. Wspólnie z Fundacją Ocalenie (Warszawa) zebraliśmy niezbędne środki i rzeczy dla rodzin uchodźców z krajów byłego Związku Radzieckiego.

W tym roku otrzymaliśmy pismo od nauczycieli i dzieci ze Szkoły Sztuk Pięknych w Słowiańsku (Ukraina). W wyniku wojny szkoła mocno ucierpiała. Żadna wojna nie jest w prawie zabierać szczęśliwe dzieciństwo! Dlatego przypominamy że trwa zbiórka artykułów do nauczania się – farby, sztalugi, instrumenty muzyczne!

Zapraszamy do naszego biura w Gdańsku – Abrahama 1a / 3.05 PROFIT4YOU. Dołączaj do nas i zrobimy ten świat szczęśliwszy!