fbpx

Program "Rodzina PROFIT4YOU" | Profit4You

Program „Rodzina PROFIT4YOU”

17.01.2020

Polska – to tutaj chcą mieszkać cudzoziemcy ze Wschodu

Pracownicy zza wschodniej granicy nie traktują już Polski wyłącznie jako kraju, do którego przyjeżdża się po szybki zarobek, a coraz częściej widzą ją jako miejsce do życia. Według badań z 2019 r. cudzoziemcy chcą nie tylko zostawać w naszym kraju na dłużej, ale też sprowadzać tutaj swoje rodziny. Jednak polski system nie zawsze sprzyja obcokrajowcom pragnącym sprowadzić do naszego kraju bliskich i rzuca im kłody  w postaci skomplikowanych procedur.

Autorski program łączenia rodzin

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników, eksperci PROFIT4YOU opracowali autorski program „Rodzina PROFIT4YOU” mający na celu pomoc cudzoziemcom w sprowadzeniu ich rodzin do Polski. Przygotowaliśmy rosyjskojęzyczny poradnik, który przeprowadzi wszystkich chętnych przez procedury związane z legalizacją pobytu ich bliskich w naszym kraju. Ponadto stworzyliśmy zespół, który będzie stale służą swoją pomocą i postara się odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz pomoże przy wypełnianiu i uzyskiwaniu dokumentów.

Eksperci PROFIT4YOU powiedzą „Jak?”

Swoją wiedzą i doświadczeniem będziemy dzielić się również w ramach artykułów publikowanych na naszym blogu oraz na naszym kanale na YouTubie, gdzie nasi eksperci raz w miesiącu będą opowiadać o najważniejszych kwestiach dot. legalizacji pracy i pobytu.

Na rosyjskojęzycznej wersji bloga opublikowaliśmy już pierwszy wpis opisujący pierwszy krok, który musi wykonać cudzoziemiec, aby móc starać się o sprowadzenie swojej rodziny do Polski.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do lektury!

 

Malwina Pobłocka