fbpx

IV edycja akcji charytatywnej coraz bliżej! | Profit4You

Zbliża się IV edycja akcji charytatywnej „Cenimy Wielkich – Wspieramy Małych” od PROFIT4YOU

10.05.2021

Lato jest coraz bliżej! W PROFIT4YOU początek lata ściśle wiąże się z czynieniem dobrych spraw. Jaki powód? Zbliża się międzynarodowy Dzień Dziecka!

W PROFIT4YOU zatrudniamy setki cudzoziemców z Europy Wschodniej i Azji Środkowej. Ale w swojej działalności koncentrujemy się nie tylko na biznesie. W myśl hasła, które przyświeca naszej działalności Wartością są ludzie,  wspieramy tych, którzy najbardziej tego potrzebują w ramach cyklicznej akcji charytatywnej Cenimy Wielkich,Wspieramy Małych.

W pierwszej edycji akcji PROFIT4YOU wraz z partnerami wesprzeli Zinkowski dom dziecka na Ukrainie. W drugiej akcji charytatywnej Cenimy Wielkich, Wspieramy Małych pomogliśmy Dziecięcemu Oddziałowi Onkohematologii w Taszkiencie – Uzbekistan. Zakupiliśmy brakujący sprzęt medyczny, a także zebraliśmy paszki z prezentami dla dzieci. W zeszłorocznej edycji postanowiliśmy pomóc rodzinom uchodźców z dziećmi i przekazaliśmy żywnościową i finansową pomóc dla tych rodzin w Warszawie, pomogła nam w tym warszawska organizacja pomagająca uchodźcom w Polsce – fundacja Ocalenie.

Naszym głównym zadaniem i odpowiedzialnością jest czynienie świata lepszym, dlatego postanowiliśmy kontynuować akcję charytatywną i w tym tygodniu ogłosimy dla kogo zostanie okazana pomoc w 2021 roku!