fbpx

Cudzoziemcy w Polsce cz. II – praca w Profit4You | Profit4You

Cudzoziemcy w Polsce cz. II – praca w Profit4You

28.04.2020

Jakiś czas temu zaprezentowaliśmy pierwszą część wyników ankiety, którą przeprowadziliśmy na początku roku wśród pracowników Profit4You. W poprzednim wpisie przedstawiliśmy, jakie są oczekiwania, plany na przyszłość, refleksje i doświadczenia cudzoziemców pracujących w Polsce. Tym razem przyjrzymy się opinii na temat współpracy z naszą firmą oraz poznamy jak nasi pracownicy oceniają komunikację z koordynatorami i brygadzistami.

Kontakt z koordynatorem (Project Managerom)

Każdy, kto pracował zagranicą, wie jak ważna dla komfortu psychicznego jest świadomość, że w razie pytań czy wątpliwości jest osoba, do której można zwrócić się z prośbą o pomoc lub poradę. W Profit4You taką osobą jest Project Manager, służący swoją wiedzą oraz wsparciem i pozostający w stałym kontakcie z pracownikiem na każdym etapie zatrudnienia. Koordynator jest osobą kluczową dla projektu, dlatego przykładamy dużą wagę do tego, aby porozumiewanie się na linii pracownik-project manager przebiegało możliwie jak najefektywniej. Poprosiliśmy zatem osoby zatrudnione w Profit4You, aby w anonimowej ankiecie zaznaczyły jak oceniają komunikację ze swoim koordynatorem.  43% pracowników odpowiedziało, że  „dobrze”, а 50% „bardzo dobrze”! Na pytanie o szybkość i efektywność reagowania PM aż 41,2% respondentów wybrało odpowiedź „bardzodobrze”,  а więcej niż połowa „dobrze”.

 

 

Kontakt z brygadzistą / osobą funkcyjną

Nie mniej ważnym czynnikiem wpływającym na owocną współpracę jest dobra komunikacja, w zależności od projektu, z brygadzistą lub osobą funkcyjną, ponieważ to oni mają codziennie bezpośredni kontakt z pracownikami, z którymi pracują ramię w ramię. Na pytanie „Jak oceniasz komunikację z brygadzistą / osobą funkcyjną” prawie 45% ankietowanych odpowiedziało, że „dobrze”, a aż 48% „bardzodobrze”!

 

 

Atmosfera w pracy i wśród członków zespołu

W pracy spędza się wiele godzin dziennie, dlatego ważne jest także atmosfera panująca wśród zespołu była możliwe jak najlepsza. Zapytaliśmy zatem naszych pracowników jak oni ją oceniają. 95,6% ankietowanych wskazało, że jest „bardzodobrze” lub „dobrze”.

 

Praca w Profit4You

Jednym z najważniejszych pytań, które zadaliśmy naszym pracownikom było to o ogólną ocenę  pracy w naszej firmie. 28,1% respondentów oceniło naszą współpracę bardzodobrze, а aż 65,8% dobrze.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom Profit4You za udział w ankiecie oraz zaufanie, jakim nas obdarzyli. Wszystkie wskazówki i uwagę postaramy się wcielić w życie i zrobimy wszystko by dalsza współpraca układała się przynajmniej tak samo dobrze jak do tej pory!